Klinika Artdenta

Klinika Artdenta to miejsce, w którym łączymy pasję, doświadczenie, najnowsze technologie oraz zespół starannie dobranych specjalistów. Tworzymy miejsce, w którym sami chcielibyśmy się leczyć i w którym czulibyśmy się dobrze jako pacjenci.

Wybierając nas, dostajesz gwarancję leczenia opartego na wypracowanych, przez ponad 10 lat, protokołach postępowania, które zapewniają nam wysoką skuteczność leczenia oraz doskonałą estetykę. Każdego miesiąca uczestniczymy w najlepszych polskich i europejskich kursach, szkoleniach oraz sympozjach zdobywając najnowszą wiedzę z zakresu nowoczesnej stomatologii. Jeśli cenisz sobie skuteczne leczenie bez bólu i kompromisów, zgodne ze światowymi trendami oraz najwyższą jakość obsługi pacjenta, to nasza Klinika sprosta Twoim oczekiwaniom.

Droga do pięknego uśmiechu zaczyna się u nas zawsze od pogłębionej diagnostyki. Ustalając źródło problemu pracujemy zespołowo, konsultując każdy przypadek z kilkoma specjalistami. Następnie, w ramach opracowanego planu leczenia, proponujemy różne warianty różniące się funkcjonalnością, estetyką oraz ceną. Pracujemy z wykorzystaniem tomografii komputerowej, nowoczesnej radiowizjografii, mikroskopów zabiegowych, najnowszych narzędzi do leczenia kanałowego oraz najwyższej jakości materiałów dentystycznych.

pełen profesjonalizm i mili ludzie, przyjęta zostałam w ramach pomocy doraźnej, jestem wdzięczna i bardzo dziękuję ☺

Małgorzata Jaworska

Polecam. Pełen profesjonalizm ,miła atmosfera ,satysfakcja po zabiegu bezcenna :)

Łukasz Gozdziuk

Polecam gorąco. Miła obsługa, lekarze pełni zrozumienia, nowoczesny sprzęt. Bezboleśnie, szybko i bez żadnych problemów.

Alicja Vyar Podkalicka

ul. Modlińska 1/37
05-100 Nowy Dwór Maz.
+48 509 802 667
Umów wizytę!
poniedziałek - piątek
9:00 - 20:00
Napisz do nas:
info@artdenta.pl